Campionatos 2019.

     

MARZO

   
OF
Pesca dende Rocha A Coruña Camariñas
2
Clasif.
O
Mar Costa Duos Lugo Area - Covas
9
     

ABRIL

   
P
Mar Costa Coruña-Lugo A Coruña Coroso - Aguieira
6
C - LU.
P
Mar-Costa Ourense-Pontevedra Pontevedra Ladeira - Praia América
6
PO - OU.
O
Pesca dende Rocha A Coruña A Coruña
21
O
Spinning A Coruña A Coruña
28
     

MAIO

   
A
Mar Costa Lugo Area - Covas
4
AB - XU.
P
Salmónidos Lance A Coruña Baio - Grande
5
P
Salmónidos Lance Lugo Rio Ulla - Antas
5
P
Salmónidos Lance Ourense Río Avia - Ribadavia
5
P
Salmónidos Lance Pontevedra Cerdedo - Lérez
5
OX
Memorial Rouco Lugo Club Fluvial do Miño
17
Clasif.
P
Salmónidos Mosca A Coruña Sta. Comba - Xallas
19
P
Salmónidos Mosca Lugo Monterroso - Ulla
19
P
Salmónidos Mosca Ourense Barbantiño
19
P
Salmónidos Mosca Pontevedra Bora - Lérez
19
LC
Salmónidos Lance A Coruña Xallas/Beba - Xallas
26
Clasif.
P
Embarcación Fondeada Pontevedra Cambados
25
Clasif.
     

Xuño

   
P
Embarcación Fondeada A Coruña A Coruña
2
P
Embarcación Fondeada Lugo Ribadeo
2
Clasif.
A
Salmónidos Mosca A Coruña Verdes - Anllóns
1 e 2
OX
Trofeo Jesús Martínez "Suso" Ourense Río Avia
2
Clasif.
A
Salmónido Mosca Xuventude Ourense Río Limia - Ponteliñares
8
A
Salmónidos Lance Ourense Río Limia - Ponteliñares
9
A
Auga Doce Xuventude Ourense Cachamuiña
16
Clasif.
O
Salmónidos Mosca Veteranos Ourense Os Medos - Río Arnoia
16
LC
Salmónidos Mosca Lugo Monforte - Cabe
23
S
Salmónidos Lance Pontevedra Carboeiro - Deza
29 e 30
     

XULLO

   
A
Salmónidos Lance Xuventude Pontevedra Rio Liñares - Ponteliñares
7
Clasif
A
Embarcación Fondeada A Coruña Fisterra
7
S
Salmónidos Mosca Lugo Río Eo e Rodil - Ribeira de Piquín
13 e 14
OX
Memorial Suso Bahamonde Lugo Club Fluvial do Miño
14
Clasif.
A
1º día Auga doce Lugo Encoro de Portomarín
28
     

AGOSTO

   
A
2º día Auga doce Ourense A Rúa
11
Clasif.
OF
Memorial Ripamonti A Coruña  
17
Clasif.
S
1ª día Auga Doce Pontevedra Encoro Portodemouros
25
Clasif.
   

SETEMBRO

   
A
Escalo e Boga Xuventude Ourense Castrelo de Miño
1
Clasif.
S
Embarcación Fondeada A Coruña A Coruña
8
Clasif.
O
Presidente da Xunta Ourense Río Arenteiro - O Carballiño
7 e 8
Clasif.
S
2º día Auga doce Ourense Sta. Cruz de Arrabaldo
15
Clasif.
LC
Mar-Costa A Coruña Fisterra - Laxe
21
Clasif.
A
Escalo e Boga Absoluto Lugo Taboada - Belesar
22
Clasif.
LC
Auga doce Lugo Vilasouto
29
Clasif.
     

OUTUBRO

   
OX
San Froilan Lugo  
12
Clasif.
A
Corcheo Mar Pontevedra Vigo
13
Clasif.
S
Mar Costa Pontevedra Ladeira - Praia América
19
Clasif.
A
Mar Costa Damas Pontevedra Ladeira - Praia América
19
Clasif.
     

NOVEMBRO

   
S
Mar Costa A Coruña Fisterra - Laxe
16
Clasif.
A
Mar Costa Damas A Coruña Fisterra - Laxe
16
Clasif.
O
Salmónidos Mosca encoro   Pendente
Clasif.