Campionatos 2017.

     

MARZO

   
A
Corcheo Mar - Clas 2017 Pontevedra Marín
5
LC
Mar Costa A Coruña Praia Langosteira / Laxe
11
O
Pesca dende Rocha Pontevedra Moreiras - O Grove
26
     

ABRIL

   
P
Salmónidos Mosca A Coruña Verdes- Río Anllóns
23
P
Salmónidos Mosca Lugo Monterroso - Río Ulla
23
P
Salmónidos Mosca Ourense Barbantiño S/M - Río Barbantiño
23
P
Salmónidos Mosca Pontevedra Rodeiro - Río Arnego
23
P
Embarcación Fondeada A Coruña Porto de A Coruña
30
Clasif.
P
Embarcación Fondeada Lugo Porto de Ribadeo
30
P
Embarcación Fondeada Pontevedra Porto de Cambados
30
     

MAIO

   
P
Salmónidos Lance A Coruña Santa Comba - Río Xallas
7
P
Salmónidos Lance Lugo Baralla - Río Neira
7
P
Salmónidos Lance Ourense Ponteliñares - Río Limia
7
P
Salmónidos Lance Pontevedra Codeseda - Río Umia
7
N
Mar Costa Damas A Coruña Langosteira / Laxe
12 a 15
O
Memorial Rouco Lugo Club Fluvial Lugo
17
Clasif.
A
Salmónidos Mosca A Coruña Aranga
20 e 21
P
Mar Costa A Coruña Praia Langosteira / Laxe
27
P
Mar Costa Pontevedra O Bao - Illa de Arousa
27
     

XUÑO

   
LC
Salmónidos Mosca Lugo Covas - Río Neira
4
A
Salmónidos Lance Lugo Monforte - Río Cabe
11
LC
Salmónidos Lance Pontevedra Ponteliñares - Río Liñares
18
Clasif.
A
1º Día Auga Doce Lugo Encoro de Belesar
18
S
Salmónidos Mosca Ourense Os Medos (Provisional)
24 e 25
Clasif.
O
Terra de Lemos Lugo Monforte - Rio Cabe
25
     

XULLO

   
A
Embarcación Fondeada A Coruña Porto de Fisterra
2
Clasif.
S
Salmónidos Mosca Pontevedra Taboada - Río Deza
8 e 9
Clasif.
A
2º Día Auga Doce Lugo Encoro de
16
     

AGOSTO

   
S
Embarcación Fondeada A Coruña Porto de A Coruña
6
Clasif.
S
1º Día Auga Doce Ourense Santa Cruz de Arrabaldo
13
Clasif.
S
2º Día Auga Doce A Coruña Encoro de Portodemouros
27
Clasif.
     

SETEMBRO

   
O
Presidente da Xunta Ourense Carballiño - Río Arenteiro
9 e 10
Clasif.
LC
Auga Doce A Coruña Encoro de Portodemouros
17
Clasif.
A
Mar Costa Lugo Area / Covas
23
Clasif.
     

OUTUBRO

   
O
Spinning Encoro Lugo Encoro de Belesar
1
Clasif
A
1º Día Mar Costa Damas A Coruña Aguiño / Aguieira
7
Clasif.
S
1º Día Mar Costa A Coruña Aguiño / Aguieira
7
Clasif.
O
Spinning Encoro Xuventude Ourense Castrelo de Miño
8
Clasif.
O
Auga Doce Xuventude A Coruña Club Fluvial Lugo
12
Clasif.
O
Spinning A Coruña Corrubedo
15
Clasif.
A
Corcheo Mar - Clas. 2018   Pte. Definir
22
Clasif.
     

NOVEMBRO

   
A
2º Día Mar Costa Damas A Coruña Praia Langosteira / Laxe
4
Clasif.
S
2º Día Mar Costa A Coruña Praia Langosteira / Laxe
4
Clasif.