Campionatos 2021

     

MARZO

   
O
Salmónidos Mosca Lago Beira A Coruña Embalse da Fervenza
6
O
Salmónidos Lance Lago Beira A Coruña Embalse da Fervenza
6
P
Mar Costa Coruña- Lugo A Coruña Coroso - Aguieira
13
P
Mar Costa Ourense- Ponteve Pontevedra Montalvo - Major
13
O
Mar Costa Spinning Pontevedra O Grove
14
O
Mar Costa Duos A Coruña Fisterra - Laxe
27
     

ABRIL

   
O
Pesca dende Rocha A Coruña Coroso - Aguieira
3
O
Liga de Clubs Mar Costa A Coruña Coroso - Aguieira
10
O
Mar Costa Veteranos Pontevedra Montalvo - Major
17
O
Corcheo Mar Dúos A Coruña Dique Barrié
25
     

MAIO

   
P
Salmónidos Lance A Coruña Verdes - Anllóns
2
P
Salmónidos Lance Lugo Ronfe - Sarria
2
P
Salmónidos Lance Ourense Río Avia - Ribadavia
1
P
Salmónidos Lance Pontevedra Cerdedo - Lérez
1
P
Salmónidos Mosca A Coruña Sta. Comba - Xallas
8
Clasif.
P
Salmónidos Mosca Lugo Monforte - Cabe
8
Clasif.
P
Salmónidos Mosca Ourense Boborás - Viñao
9
Clasif.
P
Salmónidos Mosca Pontevedra Forcarei
9
Clasif.
A
Corcheo Mar 1º Día A Coruña A Coruña
16
Clasif.
A
Salmónidos Lance 1º Día Pontevedra Ponteliñares - Liñares
22
Clasif.
P
Embarcación Fondeada A Coruña Fisterra
29
Clasif.
P
Embarcación Fondeada Lugo Ribadeo
29
Clasif.
P
Embarcación Fondeada Pontevedra  
29
Clasif.
A
Salmónidos Mosca 1º Día A Coruña Aranga - Mandeo
29
Clasif.
     

XUÑO

   
O
Embarcación Fondeada Dúos A Coruña A Coruña
5
Clasif.
A
Salmonidos Mosca 2º Día Ourense Ponteliñares - Limia
6
Clasif.
A
Salmonidos Lance 2º Día Ourense Barbantiño
12
Clasif.
S
Salmónidos Lance 1º Día Pontevedra Taboada - Deza
19
Clasif.
S
Salmónidos Mosca 1º Día Lugo Navia - Navia
26
Clasif.
     

XULLO

   
S
Salmónidos Lance 2º Día Lugo Covas - Neira
3
Clasif
O
Salmónidos Mosca Dúos Lugo A Labrada - Lor
10
Clasif.
A
Embarc. Fonde. Xuventude A Coruña A Coruña
10
Clasif.
A
Auga doce Xuventude Ourense A Rúa
10
Clasif.
A
Auga doce 1º Día Ourense A Rúa
10
Clasif.
A
Salmónidos Mosca Xuventude Ourense A Veiga - Río Xares
17
Clasif.
A
Salmónidos Lance Xuventude Ourense A Veiga - Río Xares
17
Clasif.
A
Embarcación Fondeada Pontevedra Pontevedra
24
Clasif.
A
Auga doce 2º Día Lugo Encoro de Portomarín
31
Clasif.
     

AGOSTO

   
S
Auga Doce 1º Día Ourense Cachamuíña
8
Clasif.
S
Embarcación Fondeada Lugo Ribadeo
14
Clasif.
S
Auga Doce 2º Día Lugo Vilasouto
22
Clasif.
O
Salmónidos Mosca Veteranos Pontevedra Bora - Lérez
28
Clasif.
   

SETEMBRO

   
O
Salmónidos Lance Veteranos A Coruña Pontemaceira - Tambre
4
Clasif.
O
Salmónidos Lance Dúos A Coruña Xallas/Beba - Xallas
11
Clasif.
S
Salmónidos Mosca 2º Día A Coruña Ombre - Eume
18
Clasif.
A
Corcheo Mar 2º Día A Coruña A Coruña
19
Clasif.
A
Mar Costa A Coruña Fisterra - Laxe
25
Clasif.
A
Mar Costa Xuventude A Coruña Fisterra - Laxe
25
Clasif.
O
Black Bass Xuventude Ourense Castrelo de Miño
26
Clasif.
     

OUTUBRO

   
S
Mar Costa 1º Día Lugo Area - Covas
2
Clasif.
A
Mar Costa Damas 1º Día Lugo Area - Covas
2
Clasif.
O
Black Bass Absoluto Lugo Portodemouros ou Belesar
3
Clasif.
S
Mar Costa 2º Día A Coruña Fisterra - Laxe
23
Clasif.
A
Mar Costa Damas 2º Día A Coruña Fisterra - Laxe
23
Clasif.
     

NOVEMBRO

   
S
Spinning Mar Costa   Pendente
.